FORUMI I GJIMNAZISTEVE - 

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.


Custom Search

Latest topics

» kush ka dashnore ??
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty27.08.10 21:49 by groundset

» SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty27.08.10 21:38 by groundset

» Vendi me i "cmendur" per te bere dashuri!
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty27.08.10 21:36 by groundset

» Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty27.08.10 21:34 by groundset

» ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty03.07.09 14:19 by terrorig

» prezantohuni
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty27.06.09 21:25 by terrorig

» pershendes antaret me kete kenge...
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty23.06.09 18:14 by Naughty Boy

» cfare do benit...
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty23.06.09 18:01 by Naughty Boy

» Nje goc qe e don te dashurin shum, cfar ben qe cuni ta vertetoj qe kjo e don me te vertet ?
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Empty23.06.09 17:51 by Naughty Boy

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 263 on 12.04.21 2:33

kujdes

KUJDES: nese keni problem per te hapur faqen me adresen http://www.gjimnazistet.tk
ateher pordorni --->  http://www.gjimnazistet.forumotion.com

kuriozitete

20.03.08 16:21 by Elboy814

Njė tinejxhere australiane nuk mund tė bėj not, tė bėj dush, apo tė kėnaqet nė dush tė nxehtė, pasi qė ėshtė shumė alergjike ndaj ujit. Pėr katėr vite me radhė Ashleigh Morris nuk ėshtė pastruar, ndėrsa dushi i ėshtė bėrė njė ankth i vėrtetė.
Mes vetes dhe tė dashurit tė saj, ajo gjithmonė fut mbulesėn, ndėrsa tė kruarėn e dhimbshme, irritimin e lėkurės, e fiton nga djersitja e vazhdueshme. …

[ Full reading ]
THENIE TE MENĒURA...

16.05.08 15:15 by AI_CUNI_ATJE

Atdheut nuk I shėrbejnė tė gjithė nė tė njėjtėn, por secili bėn atė qė e di e ē’I ka dhėnė natyra. V.Gėte

ndryshimi i statusit ne varesi te replikave tuaja

  • 1 yll-antar fillestar  (i saporegjistruar)
  • 2 yje-antar i thjeshte (min 50 replika)
  • 3 yje-antar aktiv      (min 200 replika)  
  • 4 yje-antar kontribues (min 300 replika)
  • 5 yje-super antar      (min 500 replika)
  • 6 yje-antar legjendar  (min 800 replika)
  • 7 yje-antar ideal      (min 1300 replika)

Keywords

Log in

I forgot my password

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left16%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 16% [ 74 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left4%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 4% [ 19 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left4%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 4% [ 19 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left4%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 4% [ 18 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left5%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 5% [ 25 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left5%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 5% [ 23 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left6%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 6% [ 28 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left7%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 7% [ 31 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left8%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 8% [ 37 ]
Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_left42%Forumi i te gjithe gjimnazisteve dhe adoleshenteve - Portal Bar_right 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Statistics

Our users have posted a total of 18156 messages in 440 subjects

We have 264 registered users

The newest registered user is audrtam

Current date/time is 27.09.23 20:36