FORUMI I GJIMNAZISTEVE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Latest topics

» kush ka dashnore ??
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty27.08.10 21:49 by groundset

» SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty27.08.10 21:38 by groundset

» Vendi me i "cmendur" per te bere dashuri!
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty27.08.10 21:36 by groundset

» Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty27.08.10 21:34 by groundset

» ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty03.07.09 14:19 by terrorig

» prezantohuni
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty27.06.09 21:25 by terrorig

» pershendes antaret me kete kenge...
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty23.06.09 18:14 by Naughty Boy

» cfare do benit...
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty23.06.09 18:01 by Naughty Boy

» Nje goc qe e don te dashurin shum, cfar ben qe cuni ta vertetoj qe kjo e don me te vertet ?
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty23.06.09 17:51 by Naughty Boy

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 263 on 12.04.21 2:33

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left16%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 16% [ 74 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left4%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 4% [ 19 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left4%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 4% [ 19 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left4%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 4% [ 18 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left5%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 5% [ 25 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left5%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 5% [ 23 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left6%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 6% [ 28 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left7%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 7% [ 31 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left8%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 8% [ 37 ]
sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_left42%sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Bar_right 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


+9
g-unit girl
moon_girl
Snowhite
angel
AI_CUNI_ATJE
Ermagedon
kasanova
Legend_boy
Elboy814
13 posters

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Elboy814
    Elboy814
    super-administrator
    super-administrator


    Male
    Number of posts : 1069
    Age : 33
    Location : everywhere
    Job/hobbies : administrator
    Humor : joke
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-18

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by Elboy814 22.03.08 13:45

    Cool
    Legend_boy
    Legend_boy
    super antar
    super antar


    Male
    Number of posts : 652
    Age : 33
    Location : groenland
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-21

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by Legend_boy 22.03.08 20:08

    eshte shume e rendesishme,nuk e kam te veshtire i pershtatem ambjentit shume lehte
    kasanova
    kasanova
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte


    Number of posts : 72
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-21

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by kasanova 24.03.08 14:57

    shoqeria eshte thelbesore ne jete une e kam fare te lehte te pershtatem me to
    Ermagedon
    Ermagedon
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte


    Number of posts : 163
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-25

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by Ermagedon 25.03.08 1:36

    Kam ca shoke/shoqe pa te cilet nuk kishte kuptim. Pastaj pjesa tjeter jane sa per te shkembyer dy fjale,
    AI_CUNI_ATJE
    AI_CUNI_ATJE
    administrator
    administrator


    Male
    Number of posts : 1025
    Age : 36
    Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
    Job/hobbies : animals...
    Humor : batuta te perditshme...
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-22

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by AI_CUNI_ATJE 26.03.08 21:39

    normale qe eshte shume e rendesishme.... deri me sot e kam shoqerine cool....
    angel
    angel
    antar ideal
    antar ideal


    Number of posts : 2064
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-24

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by angel 27.03.08 23:43

    uuuu shume.gati ne te njejtin nivel me rendesine e familjes.fatmiresisht kam gjetur shoqe shume te mira
    Snowhite
    Snowhite
    super antar
    super antar


    Female
    Number of posts : 712
    Age : 32
    Location : Elbasan
    Job/hobbies : Shkollare
    Humor : Me turne.
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-20

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by Snowhite 28.04.08 9:55

    Per mua eshte me e rendesishmja (ndoshta pas familjes). Mgjthse kam nderruar shume shoqeri, tani qe kam gjetur me te miren, do ishte e veshtire te ndahesha prej tyre. Me shoket e rinj mundohem te pershtatem dhe te gjej ndonje pike te perbashket.
    moon_girl
    moon_girl
    antar ideal
    antar ideal


    Female
    Number of posts : 1935
    Age : 31
    Location : 1-b
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-25

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by moon_girl 28.04.08 12:02

    PO PERSHTATEM SHUME SHPEJT DHE SHOQERIA ESHTE E RENDESISHME PER MUA
    g-unit girl
    g-unit girl
    antar legjendar
    antar legjendar


    Female
    Number of posts : 1092
    Age : 32
    Location : do doja shum te isha ne ELB
    Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
    Humor : cka per ibret :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-15

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by g-unit girl 15.06.08 15:25

    shuuuuuum e rendesishme per mua, pasi pa te je i humbur, ngelesh vetem
    une per vete sbej dot pa 2 shoket e mi qe i kam shuum te mile, dua te jem gjithmone me to, atje ku ato jetojne(elb dmth) si yllaaa jane, ja kaloj shum mire me ata Smile
    sa per pershtatje me miq te rinj them se e kam pak te veshtire
    Elboy814
    Elboy814
    super-administrator
    super-administrator


    Male
    Number of posts : 1069
    Age : 33
    Location : everywhere
    Job/hobbies : administrator
    Humor : joke
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-03-18

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by Elboy814 15.06.08 17:23

    shoqeria esht shuum e rendesishme sot ...
    sa per pershtatje nuk pershtatem leht dhe ruhem se "shoku ta fut sot"
    prandaj duhet te jesh i kujdeshem
    g-unit girl
    g-unit girl
    antar legjendar
    antar legjendar


    Female
    Number of posts : 1092
    Age : 32
    Location : do doja shum te isha ne ELB
    Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
    Humor : cka per ibret :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-15

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by g-unit girl 15.06.08 17:41

    uauuuuu el_ninjo shuuuuuum fantastike ikona jote, shum kuptimplote Smile
    puuuc
    egoistja
    egoistja
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte


    Female
    Number of posts : 87
    Age : 33
    Location : albania
    Job/hobbies : travelling
    Humor : ok
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-13

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by egoistja 15.06.08 18:29

    Per mua eshte shuuuume e rendesishme megjithse nuk miqesohem shpejt. Jam skeptike edhe ne shoqeri..........
    DarkAngel
    DarkAngel
    antar ideal
    antar ideal


    Male
    Number of posts : 1926
    Age : 34
    Location : Pia Ime
    Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
    Humor : Tallje b***e me paramendim
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-06

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by DarkAngel 15.06.08 18:54

    ka raste qe pershtatem ka rase e jooooo
    g-unit girl
    g-unit girl
    antar legjendar
    antar legjendar


    Female
    Number of posts : 1092
    Age : 32
    Location : do doja shum te isha ne ELB
    Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
    Humor : cka per ibret :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-15

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by g-unit girl 17.06.08 13:17

    sbesoj se prish pune te shkruaj prap ktu une Very Happy
    shoqeria per mua ze vend mjaft te rendesishme pas familjes aq me teper kur une jam shuuuum e lidhur me shoket e mi, nuk bej dot pa to, i dua me gjithe shpirt, pa to jam e humbur
    e tille eshte gjendja ime kam dy shoke te mrekullueshem per te cilet mendoj cdo dite e me shume, smundem dot pa to. ca me thene me kaq kisha Sad
    piccola_stella
    piccola_stella
    super antar
    super antar


    Female
    Number of posts : 533
    Age : 32
    Location : itali
    Job/hobbies : te pikturoj
    Humor : jo shum
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-16

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by piccola_stella 29.10.08 17:26

    ....une e kam te veshtir te ambjentohem .... ndoshta ngaqe skam besim....
    UN_TI_DHE_ENDERRAT
    UN_TI_DHE_ENDERRAT
    antar aktiv
    antar aktiv


    Male
    Number of posts : 207
    Age : 32
    Location : vlore/napoli
    Job/hobbies : muzika/aktrimi
    Humor : sa te duash
    Reputation : 0
    Registration date : 2009-01-30

    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT 02.02.09 16:47

    shum shum shum e rendesishme epr mua sa epr tu eprshtatur pershtatem kollaj fare ne cdo moment

    Sponsored content


    sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re Empty Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 17.05.24 7:03