FORUMI I GJIMNAZISTEVE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Latest topics

» kush ka dashnore ??
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty27.08.10 21:49 by groundset

» SHIKONI PROGRAME EROTIKE (NQS SHIKONI PSE)????
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty27.08.10 21:38 by groundset

» Vendi me i "cmendur" per te bere dashuri!
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty27.08.10 21:36 by groundset

» Kush ka bere ose ka qaf te beje sex?????
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty27.08.10 21:34 by groundset

» ndikon shoqeira ne jeten e adoleshenteve???
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty03.07.09 14:19 by terrorig

» prezantohuni
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty27.06.09 21:25 by terrorig

» pershendes antaret me kete kenge...
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty23.06.09 18:14 by Naughty Boy

» cfare do benit...
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty23.06.09 18:01 by Naughty Boy

» Nje goc qe e don te dashurin shum, cfar ben qe cuni ta vertetoj qe kjo e don me te vertet ?
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty23.06.09 17:51 by Naughty Boy

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 2 Bots

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 263 on 12.04.21 2:33

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left16%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 16% [ 74 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left4%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 4% [ 19 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left4%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 4% [ 19 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left4%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 4% [ 18 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left5%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 5% [ 25 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left5%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 5% [ 23 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left6%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 6% [ 28 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left7%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 7% [ 31 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left8%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 8% [ 37 ]
A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_left42%A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Bar_right 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2024

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar


+20
Living_bride
angel boy
Gjak_Verdheblu
g-unit girl
egoistja
BEQARI
angel
jeta
JAM_UNE_PA_JENI_JU
Snowhite
sweetyxpg
Elboy814
DarkAngel
Stela
DON_PABLO
Ermagedon
miccione
kasanova
Legend_boy
AI_CUNI_ATJE
24 posters

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Living_bride
    Living_bride
    antar kontribues
    antar kontribues


    Female
    Number of posts : 380
    Age : 32
    Location : para pc. normale
    Job/hobbies : a lot
    Humor : ......
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-21

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by Living_bride 10.07.08 17:28

    ppffff vallaj nuk e di o angel boy. nuk me ka ndodhur dhe ishalla nuk me ndodh se nuk do dija ca te beja. pastaj, lere se jam mire kshu une. esht nje periudh e jetes qe po knaqem,,,,hihihihiii
    angel boy
    angel boy
    antar kontribues
    antar kontribues


    Male
    Number of posts : 482
    Age : 33
    Location : TIRANA
    Job/hobbies : SPORTS
    Humor : HAPPY
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-07-08

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by angel boy 10.07.08 17:29

    Living_bride wrote:ppffff vallaj nuk e di o angel boy. nuk me ka ndodhur dhe ishalla nuk me ndodh se nuk do dija ca te beja. pastaj, lere se jam mire kshu une. esht nje periudh e jetes qe po knaqem,,,,hihihihiii

    si te duash mi goce une thjesht nji mendim te dhashe Very Happy
    Living_bride
    Living_bride
    antar kontribues
    antar kontribues


    Female
    Number of posts : 380
    Age : 32
    Location : para pc. normale
    Job/hobbies : a lot
    Humor : ......
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-06-21

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by Living_bride 10.07.08 21:50

    e kapisha o cuni. flm per mendimin. lool
    A.N.I.
    A.N.I.
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte


    Female
    Number of posts : 115
    Age : 31
    Location : U.S.A.: Connecticut
    Job/hobbies : hanging around
    Humor : :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-07-03

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by A.N.I. 10.07.08 22:37

    angel boy wrote:dmth qeke goc e turpshme......
    dhe nuk eshte e thene qe gjithmone ta marri inisiativen cuni...dmth une nuk them qe ti thuash degjo shoku im une te dua hahaha...
    por thjesht duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje vet kete gje nese eshte i zgjuar.......pasi perndryshe nuk ka per te ti hedhur syte kurre..
    kam bere nje debat per 3 ore dje ne msn ne lidhje me faktin nese duhet te jene cunat qe duhet ta hedhin hapin e pare apo jo,prandaj spo zgjatem me kte gje,por jam dakord me pjesen tjeter te replikes.do jet shume e papritur nese shkon dhe i thua perballe qe e do,kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetrit.
    angel boy
    angel boy
    antar kontribues
    antar kontribues


    Male
    Number of posts : 482
    Age : 33
    Location : TIRANA
    Job/hobbies : SPORTS
    Humor : HAPPY
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-07-08

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by angel boy 10.07.08 23:14

    A.N.I. wrote:
    angel boy wrote:dmth qeke goc e turpshme......
    dhe nuk eshte e thene qe gjithmone ta marri inisiativen cuni...dmth une nuk them qe ti thuash degjo shoku im une te dua hahaha...
    por thjesht duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje vet kete gje nese eshte i zgjuar.......pasi perndryshe nuk ka per te ti hedhur syte kurre..
    kam bere nje debat per 3 ore dje ne msn ne lidhje me faktin nese duhet te jene cunat qe duhet ta hedhin hapin e pare apo jo,prandaj spo zgjatem me kte gje,por jam dakord me pjesen tjeter te replikes.do jet shume e papritur nese shkon dhe i thua perballe qe e do,kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetrit.



    lol gati te njejten gje kam thene dhe une kur kam shkruar qe duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje.....
    lol paskemi mendime te peraferta
    A.N.I.
    A.N.I.
    antar i thjeshte
    antar i thjeshte


    Female
    Number of posts : 115
    Age : 31
    Location : U.S.A.: Connecticut
    Job/hobbies : hanging around
    Humor : :P
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-07-03

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by A.N.I. 10.07.08 23:26

    angel boy wrote:
    A.N.I. wrote:
    angel boy wrote:dmth qeke goc e turpshme......
    dhe nuk eshte e thene qe gjithmone ta marri inisiativen cuni...dmth une nuk them qe ti thuash degjo shoku im une te dua hahaha...
    por thjesht duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje vet kete gje nese eshte i zgjuar.......pasi perndryshe nuk ka per te ti hedhur syte kurre..
    kam bere nje debat per 3 ore dje ne msn ne lidhje me faktin nese duhet te jene cunat qe duhet ta hedhin hapin e pare apo jo,prandaj spo zgjatem me kte gje,por jam dakord me pjesen tjeter te replikes.do jet shume e papritur nese shkon dhe i thua perballe qe e do,kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetrit.



    lol gati te njejten gje kam thene dhe une kur kam shkruar qe duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje.....
    lol paskemi mendime te peraferta
    lol!
    avatar
    endrra e fjetur
    antar fillestar
    antar fillestar


    Female
    Number of posts : 18
    Age : 33
    Location : kudo
    Job/hobbies : poezia
    Humor : shi dhe diell
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-07-23

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by endrra e fjetur 23.07.08 13:59

    Diku kam lexuar nje shprehje qe thote:Nqs do te jesh i/e lumtur martohu me mikun apo miken tende me te ngushte.Nese lind nje dashuri e sinqerte dhe reciproke pse jo?
    avatar
    endrra e fjetur
    antar fillestar
    antar fillestar


    Female
    Number of posts : 18
    Age : 33
    Location : kudo
    Job/hobbies : poezia
    Humor : shi dhe diell
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-07-23

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by endrra e fjetur 23.07.08 14:05

    eee....ndoshta po te ndieja besoj se po,nqs dhe ai do te ndiente pse jo?
    piccola_stella
    piccola_stella
    super antar
    super antar


    Female
    Number of posts : 533
    Age : 32
    Location : itali
    Job/hobbies : te pikturoj
    Humor : jo shum
    Reputation : 0
    Registration date : 2008-04-16

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by piccola_stella 26.10.08 21:41

    ...se besoj...
    UN_TI_DHE_ENDERRAT
    UN_TI_DHE_ENDERRAT
    antar aktiv
    antar aktiv


    Male
    Number of posts : 207
    Age : 32
    Location : vlore/napoli
    Job/hobbies : muzika/aktrimi
    Humor : sa te duash
    Reputation : 0
    Registration date : 2009-01-30

    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT 02.02.09 15:23

    NESE PO DOQ E NJE BUDALLALLEK PER SHOQEN ME TE NGUSHT NESE KE SHUM VITE ME TE ESHTE EBR NJELLOJ SI MOTRA JOTE PASTAJ KUR E NIS MUHABETIN PER SHQOE MBETET SHOQE

    Sponsored content


    A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE? - Page 2 Empty Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

    Post by Sponsored content


      Current date/time is 17.05.24 5:46